نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در ادوار گذشته توجه ویژه‌ای برای پیشبرد پروژه باغ موزه دفاع مقدس نبوده بنابراین تاکنون به طول انجامید، از این رو باید یک بار برای همیشه اراده ای قوی با همراهی ویژه شهرداران به این امر معطوف کنیم.

ویناپرس – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در ادوار گذشته توجه ویژه‌ای برای پیشبرد پروژه باغ موزه دفاع مقدس نبوده بنابراین تاکنون به طول انجامید، از این رو باید یک بار برای همیشه اراده ای قوی با همراهی ویژه شهرداران به این امر معطوف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، مجتبی عبداللهی در جلسه اتخاذ تدابیر ویژه جهت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس که روز یکشنبه ۳۰ مرداد در محل باغ موزه، برگزار شد، با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس قطب فرهنگی استان می شود، افزود: این مجموعه، مسئولیت سنگین و خطیر فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین چرایی و دستاوردهای دفاع مقدس را برعهده دارد.

عبداللهی گفت: باید اهتمام ویژه‌ای برای ساخت و توسعه این مجموعه شکل گیرد و تمامی امکانات مربوطه برای این بخش متمرکز شود.

وی افزود: شهرداری‌ها نقش بسیار مهمی در ساخت و نگهداری باغ موزه‌ها در تمامی استان‌ها دارند و در  مجموعه‌های فاخری را اجرایی کرده‌اند.

استاندار البرز گفت: بنابراین شهرداری‌های استان البرز نیز باید طی همراهی و تعامل نسبت به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی افزود: باید با همفکری و همکاری در راستای ساخت و تجهیز و نگهداری باغ موزه دفاع مقدس در استان البرز اقدام کنیم.

عبداللهی گفت: باید در یک بازه زمانی دو ساله نسبت به تکمیل این مجموعه اقدام شود تا قطب فرهنگی استان شکل بگیرد.

وی افزود: در ادوار گذشته توجه ویژه‌ای برای پیشبرد این پروژه نبوده بنابراین تاکنون به طول انجامید، از این رو باید یک بار برای همیشه اراده ای قوی با همراهی ویژه شهرداران به این امر معطوف کنیم.

وی افزود: دوران دفاع مقدس دوران فخر نظام مقدس جمهوری اسلامی است از این رو باید به درستی اقدامات و جانفشانی‌ها و دستاوردهای این دوران را برای مردم به نمایش بگذاریم.

استاندار البرز گفت: دولت برای ارتقا زیرساخت‌های استان توجه ویژه‌ای داشته است و در سفر رییس جمهوری اعتبارات بسیار خوبی اختصاص یافته است.

وی افزود: در تلاش هستیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های دولتی، بخش خصوصی و مردمی در جهت تقویت سرانه‌ها در حوزه‌های مختلف، وارد عمل شویم.

در این نشست استاندار البرز با دعوت از اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران کرج، فردیس و هشتگرد به بررسی راهکار های تامین اعتبار و ایجاد هماهنگی های لازم پرداخت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه