معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز گت: از ابتدای طرح واکسیناسیون تاکنون،  بیش از پنج میلیون و ۱۴۲ هزار واکسن در استان تزریق شده است.

ویناپرس – معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز گت: از ابتدای طرح واکسیناسیون تاکنون،  بیش از پنج میلیون و ۱۴۲ هزار واکسن در استان تزریق شده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، شهاب معینی مستوفی اظهار کرد: از ابتدای طرح واکسیناسیون تاکنون،  بیش از پنج میلیون و ۱۴۲ هزار واکسن در استان تزریق شده است.

وی ادامه داد: طی این مدت بیش از ۹۶ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال، ۹۴ درصد دانشجویان و ۹۶ درصد مادران باردار در مقابل کرونا واکسینه شده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه مردم نباید فکر کنند با تزریق واکسن به طور کامل در مقابل کرونا ایمن می‌شوند، توضیح داد: با توجه به اینکه در دوران مسافرت‌های تابستانی قرار داریم و به زودی سفرهای اربعین هم شروع می‌شود، از مردم درخواست می‌شود برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان هم که شده پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در مکان‌های شلوغ و سربسته بخشی از اقداماتی است که در کنار تزریق کرونا می‌تواند به پیشگیری از کرونا کمک کند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه