نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت‌های فراوانی دارد و باید بیش از پیش در راستای توسعه و ارتقا این مجموعه اهتمام داشته باشیم و تمامی ظرفیت‌ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.

ویناپرس – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت‌های فراوانی دارد و باید بیش از پیش در راستای توسعه و ارتقا این مجموعه اهتمام داشته باشیم و تمامی ظرفیت‌ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، مجتبی عبداللهی در نشست با فعالان اقتصادی مجموعه پیام که همزمان با هفته دولت برگزار شد، با بیان اینکه البرز در آینده نزدیک در حوزه دانش بنیان ها و شتاب دهنده ها با تحول بزرگی رو به رو خواهد شد، افزود: پیشرفت و ارتقا در حوزه های مختلف، در سایه تلاش های شبانه روزی، اتحاد و انسجام مجموعه مدیران خرد و کلان کشور تصور است.

وی ادامه داد: مردمی بودن، توجه به رشد اقتصادی دانش بنیان و گسترش تعاملات و روابط خارجی از جمله ویژگی‌های بارز دولت محترم سیزدهم است.

عبداللهی گفت: پیرو چنین رویکرد و سیاستی، استان البرز نیز گام‌هایی اساسی برای توسعه همه جانبه برداشته است.

وی افزود: حل مسائل و موضوعات مراکز صنعتی را به صورت مداوم و مستمر در دستور کار داریم و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از جمله جلساتی است که بی وقفه در جریان است.

عبداللهی گفت: در سفر رییس جمهور محترم به استان بیش از ۱۷۸ توافق با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد تومان مصوب شد که با تحقق آن شاهد رشد چشمگیری در سرانه ها و ارتقا زیرساخت های عقب مانده استان خواهیم بود.

وی افزود: با تاسی از دولت محترم و بویژه رییس جمهور محترم که در مدت زمان کوتاهی تمامی استان های کشور را مورد رصد و بازدید میدانی قرار داده اند، با بطن جامعه ارتباط تنگاتنگی داریم و برای حل مسائل و مشکلات دیرینه، وارد عمل شده ایم.

استاندار البرز گفت: در این ایام گرامیداشت هفته دولت در استان البرز ۲۳۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان و ۲ هزار و ۸۰۰ شغل، مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت های فراوانی دارد و باید بیش از پیش در راستای توسعه و ارتقا این مجموعه اهتمام داشته باشیم و تمامی ظرفیت ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.

عبداللهی گفت: در راستای ارتقا زیرساخت های لازم برای فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این مجموعه با همراهی فعالان اقتصادی اقدامات لازم صورت می گیرد.

وی افزود: راه اندازی تصفیه خانه و تحقق بازچرخانی آب در پیام ضرورت دارد.

استاندار البرز گفت: شهرداری های استان برای ساماندهی حلقه دره و راه اندازی زباله سوز، باید ورود کنند، البته محدودیت های اعتباری وجود دارد ولی می توان با تعامل و همفکری به نتایج مورد نظر رسید.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه