مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: بنا بر اعلام هواپیمایی آتا،  ۲۳و ۲۵و ۲۸و ۳۰شهریور تاریخ‌های اعلامی پروازهای اربعین از فرودگاه بین‌المللی پیام به نجف و بالعکس است.

ویناپرس – مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: بنا بر اعلام هواپیمایی آتا،  ۲۳و ۲۵و ۲۸و ۳۰شهریور تاریخ‌های اعلامی پروازهای اربعین از فرودگاه بین‌المللی پیام به نجف و بالعکس است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، اکبر قنبرپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال برای اولین بار، پروازهای اربعین از کرج و فرودگاه بین‌المللی پیام برقرار شده است و با توجه به همکاری هواپیمایی آتا، زائرین عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://app.ataair.ir  از طریق لپ تاب یا pc  نسبت به تهیه بلیط خود در تاریخ های اعلام شده اقدام کنند.

وی ادامه داد: قیمت بلیط مصوب رفت و برگشت شش میلیون تومان است که فاز اول فروش بلیط‌ها از فرودگاه پیام، از سایت هواپیمایی آتا در دسترس است.

این مسئول اضافه کرد: کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات از فرودگاه بین‌المللی پیام باید در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده باشند و پس از آن می توانند برای دریافت بلیت پروازهای اربعین فرودگاه بین‌المللی پیام از  هشت صبح امروز (۱۲ شهریور) به سایت http://app.ataair.ir  از طریق لپ تاپ و یا pc مراجعه کنند.

این مسئول افزود: در حال حاضر این ظرفیت اعلامی در فاز اول است و پس از تکمیل آنها، ظرفیت فازهای بعدی برای فرودگاه بین‌المللی پیام جهت بهره مندی زائران عتبات عالیات ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه