معاون حمل و نقل اداره کل راهداری البرز گفت: همزمان با آغاز سفرهای اربعین و باهدف خدمت‌رسانی بهتر به زائران حسینی، پیرو مصوبات کمیته حمل و نقل و سوخت استان از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی البرز، ۱۱ جایگاه سوخت دارای کارت ویژه عرضه نفت‌گاز آزاد در استان مشخص شده است.

ویناپرس – معاون حمل و نقل اداره کل راهداری البرز گفت: همزمان با آغاز سفرهای اربعین و باهدف خدمت‌رسانی بهتر به زائران حسینی، پیرو مصوبات کمیته حمل و نقل و سوخت استان از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی البرز، ۱۱ جایگاه سوخت دارای کارت ویژه عرضه نفت‌گاز آزاد در استان مشخص شده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، میثم قدمی از آمادگی کامل جایگاه‌های سوخت این استان در ایام اربعین جهت خدمت‌رسانی به زائران حسینی خبر داد و گفت: نگرانی در تامین فرآورده‌های نفتی برای تردد وسایل نقلیه زائران اربعین حسینی در سطح استان وجود ندارد.

وی افزود: پیرو جلسه کمیسیون حمل و نقل استان البرز، تعدادی جایگاه سوخت دارای کارت ویژه عرضه نفتگاز با نرخ ۶۰۰۰ ریال برای ارائه سوخت به ناوگان حمل و نقل عمومی مشخص شده تا روند جابه‌جایی زائران و همچنین اعزام اقلام ضروری و تجهیزات مواکب به بهترین شکل ممکن انجام شود.

این مسئول در ادامه گفت: ۱۱ جایگاه سوخت در این استان با کارت ویژه نفتگاز به ناوگان حمل و نقل عمومی خدمات ارائه می‌دهند که لیست آنها به شرح ذیل است:

 ۱شهرستان طالقان- جایگاه ویدار طالقان (شهرک طالقان)

۲ شهرستان ساوجبلاغ- جایگاه غفاریان(جاده هشتگرد- سه راه تهران‌دشت)

۳ شهرستان نظرآباد- جایگاه یاشار(سه‌راه نظرآباد)

۴ شهرستان کرج- جایگاه اتوبوسرانی(میدان استاندارد- سه‌راه اکبرآباد)

۵ شهرستان کرج- جایگاه علی(جاده مردآباد- سه‌راه عباس آباد)

۶ شهرستان فردیس- جایگاه میلاد(فردیس بلوار ۴۴ متری امام- بلوار گاز)

۷ شهرستان کرج- جایگاه البرز(جاده مخصوص کیلومتر ۲۸)

۸ شهرستان اشتهارد- جایگاه طائیه(جاده اشتهارد بعد از رحمانیه)

۹ شهرستان اشتهارد- جایگاه آسمان(کمربندی اشتهارد- روبه‌روی مصلی)

۱۰ شهرستان کرج- جایگاه امیرکبیر(کیلومتر ۴۰ جاده چالوس)

۱۱ شهرستان کرج- جایگاه شهید سلطانی(کرج- متروی پل فردیس) اختصاصی جهت خودروهای شهرداری

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه