مدیر کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به آمادگی کامل این ارگان برای شروع سال تحصیلی جدید گفت: البرز در حوزه ثبت‌نام، ثبت کتب درسی، صدور و ابلاغ تقریبا جزو استان‌های اول تا پنجم بوده است.

ویناپرس – مدیر کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به آمادگی کامل این ارگان برای شروع سال تحصیلی جدید گفت: البرز در حوزه ثبت‌نام، ثبت کتب درسی، صدور و ابلاغ تقریبا جزو استان‌های اول تا پنجم بوده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، علی حجرگشت در شورای آموزش و پرورش استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در این مدت ثبت نام، کلاس بندی، ثبت کتاب درسی، تهیه لباس دانش آموزی، پیگیری سرویس مدارس، مصاحبه و گزینش نیروهای جدید الاستخدام و مصاحبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و همه مقدمات آغاز سال تحصیلی جدید فراهم شد.

 وی با بیان اینکه پنج‌شنبه ۳۱ شهریور میزبان دانش‌آموزان پایه اول با عنوان شکوفه‌های حسینی هستیم، گفت: شنبه دوم مهر در یکی از هنرستان های استان نیز رویداد جشن بزرگ آغاز مدارس را خواهیم داشت.

وی ضمن تقدیر از خیرین برای فراهم کردن فضاهای آموزشی افزود: تعدادی از فضاها آماده بهره برداریست و تعدادی نیز تا دهه فجر آماده می‌شود.

حجرگشت با بیان اینکه ۲۶ هزار معلم شاغل و چند هزار بازنشسته داریم، گفت: در یک ماه گذشته مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور با همکاری مسئولان شهری به نحو مطلوب برگزار شد.

وی همچنین از کسب مقام برنز المپیاد زیست شناسی بین المللی توسط دانش آموز البرزی خبر داد و اظهارکرد:  سمیرا احمدنژاد دانش آموز استعدادهای درخشان ناحیه چهار  آموزش و پرورش مدال برنز مسابقات زیست‌شناسی را کسب کرد که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: با همت دولت هفته گذشته شاهد این بودیم که حدود ۸۱ میلیارد تومان تجهیزات مدارس در قالب ۲۵ کامیون در اختیار مدارس با محوریت هنرستان‌ها قرار گرفت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه