رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: همزمان با بازگشایی مدارس انجام هرگونه عملیات عمرانی، حفاری دستگاه ها در معابر شهری که منجر به افزایش ترافیک شود ممنوع است.

ویناپرس – رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: همزمان با بازگشایی مدارس انجام هرگونه عملیات عمرانی، حفاری دستگاه ها در معابر شهری که منجر به افزایش ترافیک شود ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سرهنگ حمدالله رحمتی پور اظهار کرد: طبق مصوبه شورای ترافیک به منظور ارتقای ایمنی در امر عبور و مرور، اجرای عملیات عمرانی تا بیستم مهرماه به جز موارد ضروری و وتردد کامیون‌ها در سطح معابر شهر از ۶ صبح تا ساعت ۲۱ ممنوع است.

وی اضافه کرد: نیروهای پلیس راهور البرز در سطح شهرهای استان البرز در مسیرهای منتهی به مدارس با حضور ۱۰۰درصدی کارکنان و به کارگیری امکانات، آمادگی لازم را برای تامین نظم عبور و مرور و روانسازی ترافیک را دارد.

رحمتی پور با اشاره به افزایش تردد عابرین در سطح معابر و عدم ساماندهی کامل سرویس مدارس از رانندگان خواست ضمن رانندگی با سرعت مطمئنه، هنگام مواجهه با گذرگاه عابر پیاده توقف کامل نموده و در تقاطع ها پیش از خط ممتد ایست توقف کنند.

وی همچنین از عابران پیاده خواست در عبور و مرور از عرض خیابان، از گذرگاه‌های عابر پیاده، محل‌های خط کشی شده و پل های هوایی یا زیرگذر تردد کنند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه