مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از افتتاح چهار طرح گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری ۳۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۴۳ نفر در استان خبر داد.

ویناپرس – مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از افتتاح چهار طرح گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری ۳۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۴۳ نفر در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، فریدون محمدی در مراسم افتتاح پروژه‌های گردشگری با اشاره به افتتاح چهار پروژه گردشگری در البرز گفت: امروز یک هتل در کرج با حجم سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۵ نفر و ۵۰ تخت افتتاح شد که می‌تواند بخشی از ظرفیت اقامتی استان را تأمین کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز همچنین به افتتاح اقامتگاه بومگردی لوتوس در برغان با سرمایه گذاری ۱۰میلیارد ریال و اشتغالزایی پنج نفر اشاره کرد و افزود: این اقامتگاه با هفت اتاق سنتی، ظرفیت پذیرش ۳۵ نفر را دارد.

 محمدی همچنین از افتتاح اقامتگاه بومگردی خاتون در برغان با حجم سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۲۰ نفر در چهار اتاق خبر داد.

وی افزود: همچنین یک سفره خانه سنتی در ماهدشت با حجم سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۰ نفر و ظرفیت پذیرش ۲۰۰ نفر پذیرش افتتاح شد.

محمدی با بیان اینکه حجم کل سرمایه‌گذاری این طرح‌ها ۳۷۰ میلیارد ریال و جمع اشتغال مستقیم این پروژه‌ها ۴۳ نفر است، ابراز امیدواری کرد که افتتاح این طرح‌ها در روز جهانی گردشگری بتواند در تکمیل زیر ساخت‌های گردشگری البرز به عنوان یکی از استان‌های استراتژیک در کشور نقش داشته و شاهد افزایش رو به رشد گردشگران در این استان و کشور باشیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه