رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز گفت: وعده‌های داده شده برای اختصاص زمین پیست آفرود در کرج همه در حد شعار بود.

ویناپرس – رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز گفت: وعده‌های داده شده برای اختصاص زمین پیست آفرود در کرج همه در حد شعار بود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، اردشیر درویشی گفت: مدت هشت  سال است که برای احداث بزرگترین پیست آفرود موتورسواری و اتومبیلرانی کشور در منطقه برغان کرج پیگیر دریافت زمین هستیم که تا کنون به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم.

درویشی اظهارکرد: در آخرین برنامه ای که در همین خصوص از برنامه ورزش البرز به صورت زنده پخش شد، منابع طبیعی استان قول‌های مساعد مبنی بر تخصیص ۲۲ هکتار از زمین های برغان کرج به این هیات داد تا علاقه‌مندان به این رشته صاحب پیست اختصاصی آفرود شوند.

 وی ادامه داد: پس از آن با پیگیری های فراوان توسط این هیات برای تحویل زمین تا این لحظه هیچ پاسخی از اداره کل منابع طبیعی دریافت نکرده ایم .

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با اشاره به اینکه تمامی این مدت هشت  سال فقط حرف و شعار از مسئولین شندیم و هیچ اقدامی برای این کار نشد افزود: چندیدن سرمایه گذار برای احداث این پیست در طی این چند سال اعلام آمادگی کردن که با توجه به عدم تحقق وعده های مسئولین، این شرکت ها برای مشارکت در ساخت و سرمایه گذاری در این پیست خودداری کردند.

وی گفت: اگر این زمین هشت  سال پیش به این هیات داده شده بوده می‌توانستیم با هزینه بسیار پایین آن را تجیهز کنیم و مسابقات خوبی را میزبانی کنیم.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز تصریح کرد: با احداث این پیست، آفرودبازان برای تمرینات خود دیگر به طبیعت نخواهند رفت و از آسیب رساندن به منابع طبیعی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

درویشی خاطر نشان کرد:استان البرز بیشترین قهرمان و ورزشکار را در سطح کشور در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی دارد و امیدواریم با احداث این پیست بتوانیم قدم های خوبی برای جذب استعداد های این رشته در سطح استان البرز برداریم .

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه