سرپرست معاونت اقتصادی استانداری البرز، دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به پیگیری و حل مشکلات زیرساختی کارخانه نوآوری البرز کرد.

ویناپرس – سرپرست معاونت اقتصادی استانداری البرز، دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به پیگیری و حل مشکلات زیرساختی کارخانه نوآوری البرز کرد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سیف اله اسداللهی در جلسه تکمیل زیرساخت‌های کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان که با حضور مدیران کل و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد، اظهار کرد: براساس تاییدهای اعلامی از طرف کارفرما، بیش از ۹۵ درصد تعهدات شرکت دانش بنیان سیوان، به عنوان نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حوزه های  عمرانی و فعال سازی کارخانه نوآوری البرز انجام شده و برخی از مشکلات زیرساختی نیز باید با سرعت پیگیری و حل و فصل شود.

وی با اشاره به این که برای حل مشکلات زیرساختی باید از همین امروز اقدامات مناسب توسط شهرداری و دیگر دستگاه های مرتبط انجام شود، گفت: استانداری البرز به عنوان دستگاه حاکمیتی نقش نظارتی و تسهیل گری در رفع موانع موجود را داشته و دستگاه های اجرایی استان نیز باید به وظایف و تکالیف خود عمل کنند تا شرکت های دانش بنیان و خلاق مستقر در کارخانه با خیال راحت به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

امیر سرکندی، مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نیز در این نشست با اشاره به سرمایه گذاری ۲۰۰۰ میلیارد ریالی که باید درطول ۱۰ سال، به همت بخش خصوصی در این مجموعه هزینه شود، گفت: دستگاه های مختلف اجرایی استان از جمله شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج، طی دو سال گذشته تلاش های فراوانی برای رفع  مشکلات زیر ساختی کارخانه انجام داده اند که جای تشکر دارد، اما وجود برخی موانع و ناهماهنگی ها در این مسیر باعث بروز مشکلات شده است که رفع این دغدغه، عزم و اراده جمعی دستگاه های مرتبط را می طلبد.

گفتنی است در این جلسه تاکید شد با توجه به مالکیت شهرداری کرج بر اعیان کارخانه نوآوری، این دستگاه اجرایی با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط، موظف به تامین زیرساخت ها لازم در کمترین زمان ممکن هستند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه