معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح اولین سرای مطالعه در استان البرز در بوستان پامچال منطقه ۶ خبر داد.

ویناپرس – معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح اولین سرای مطالعه در استان البرز در بوستان پامچال منطقه ۶ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، محسن برجی با اشاره به بهره برداری از اولین سرای مطالعه در استان البرز بر اهمیت توسعه خدمات در مناطق کم برخوردار تأکید کرد و افزود: سعی شده تا  تمرکز بیشتری برای انجام فعالیت‌های فرهنگی در محلات کم برخوردار صورت بگیرد.

وی توضیح داد: در این راستا برنامه ریزی هایی برای ایجاد سرای مطالعه در بوستان‌های محلات کم برخوردار در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ شهروندی و افزایش آگاهی شهروندان در زمینه‌های مختلف به ویژه در میان ساکنان محلات کم برخوردار، توضیح داد: طی چند روز گذشته اولین سرای مطالعه در استان البرز در بوستان پامچال منطقه ۶ به بهره برداری رسیده است.

این مسئول اضافه کرد: در سرای مطالعه احداث‌شده، امکان افزایش سرانه مطالعه و برگزاری کلاس‌های آموزشی و کمک‌ آموزشی فراهم‌ شده است.

برجی کل مساحت سرای مطالعه را هزار و  ۶۰۰ مترمربع ذکر کرد و گفت: این ساختمان‌ با دو سالن مجزای مطالعه برای بانوان و آقایان احداث‌ شده است.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه