سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از تلاش برای توزیع عادلانه سرانه فضای سبز در مناطق دهگانه خبر داد.

ویناپرس – سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از تلاش برای توزیع عادلانه سرانه فضای سبز در مناطق دهگانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، رمضانعلی پوررستمی از تکمیل عملیات نصب و جانمایی مبلمان در پنج پارک محله‌ای اظهار کرد: این پروژه‌ها شامل مبلمان پارک ندا، شهید رجایی، الزهرا و حاشیه پرستار در مناطق ۴، ۶ و ۸ بوده  است.

این مسئول تاکید کرد: با پایان عملیات عمرانی و فضای سبز این پارک‌ها، استقرار انواع مبلمان پارکی نظیر نیمکت، سطل و آبخوری‌ها و ست تندرستی آنها هم انجام شد.

وی با بیان اینکه روند تجهیز مبلمان این پروژه‌ها از مهر ماه آغاز شده بود، اظهار کرد: امیدواریم با تسریع در امور و پیگیری‌ها و تلاش بی وقفه کارشناسان و سبزبانان این سازمان بتوانیم باقیمانده پارک‌های محله‌ای را که بیش از ۱۵ مورد است تا پایان سال به بهره برداری  برسانیم.

این مسئول احداث این پارک‌ها را ارمغان آور نشاط اجتماعی، کاهش آلودگی هوا و توجه مثبت به مطالبات شهروندان از مدیریت شهری ارزیابی کرد و افزود: رسیدگی به مناطق کم ‌برخوردار با هدف عدالت محوری در رأس امور و پروژه‌های جدید است و با  محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار به دنبال پاسخگویی به دغدغه‌ها و مطالبات به‌حق شهروندان هستیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه