معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با بیان این که هفته پژوهش بهانه‌ای است برای توجه به حوزه‌ای که رکن اصلی دانشگاه و کشور است.

ویناپرس – معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با بیان این که هفته پژوهش بهانه‌ای است برای توجه به حوزه‌ای که رکن اصلی دانشگاه و کشور است، گفت: ارتباط با صنعت پویا با پشتوانه توان علمی و عملی کل بدنه دانشگاه به کمک جامعه و صنعت آمده است تا با شعار «ما می‌توانیم» کلید مشکلات کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، دکتر حدادپور در  پیامی به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، اظهار کرد: در دو دهه گذشته همراه با تغییراتی که در جهان رخ داده است، دانشگاه هم نگاه خود را از پژوهش صرف به سمت پژوهش‌های کاربردی و مسئله محور معطوف کرده است. این نگاه باعث تغییر در خروجی پژوهش و اثربخشی مضاعف در جامعه شده است.

به نقل از دانشگاه شریف، وی با بیان این‌که مجموعه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، افتخار تمام دستاوردهای محقق شده تا اینجا را مدیون همه استادان، پژوهشگران، دانشجویان و کارمندانی که در این مسیر همراه بوده‌اند، می‌داند و گفت: از زحمات و مجاهدت‌های همکاران که طی سال گذشته همچون سنوات قبل، از هیچ کوششی در راستای تحقق و استحکام بخشی به زنجیره خدمات و برنامه‌های تعریف شده فروگذار نکرده‌اند، قدردانی می‌کنم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: آرزومندم با پایداری و تداوم هر چه بیشتر فعالیت‌ها در سال‌های پیش رو، جایگاه دانشگاه در میان دانشگاه‌های برتر جهان در این حوزه ارتقاء یابد.

انتهای پیام