رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: استان البرز از ملی پوشان خوبی برخوردار است و همواره در هر دو بخش آقایان و بانوان پر رنگ و موفق ظاهر شده است.

ویناپرس – رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: استان البرز از ملی پوشان خوبی برخوردار است و همواره در هر دو بخش آقایان و بانوان پر رنگ و موفق ظاهر شده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، مهدی حیدری با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز اظهار کرد: رأی اعتماد تمام اعضای مجمع به این معناست که از امروز مسئولیت سنگینی متوجه رئیس منتخب خواهد بود و باید که تمام سعی و تلاش خود را برای توسعه این رشته به کار گیرد.

حیدری با اشاره به جایگاه بالای البرز در نجات غریق و غواصی کشور گفت: استان البرز از ملی پوشان خوبی برخوردار است و همواره در هر دو بخش آقایان و بانوان پر رنگ و موفق ظاهر شده است.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی تصریح کرد: انتظار داریم رئیس و مجموع هیئت با اهداف و سیاست های اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون در جهت توسعه و رشد این رشته همراه باشد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز در ادامه از رئیس جدید هیئت نجات غریق و غواصی خواست تا نگاه این هیئت نسبت به مجموعه های آبی و استخرهای استان، حمایتی باشد.

فروغی گفت: انتظار داریم در بازرسی از مجموعه های استخری و آبی استان، نگاه هیئت، نگاه حمایتی و همراه با تذکر باشد و اگر با تذکر و ارشاد مشکلات بر طرف نشد آن وقت برخورد قانونی و لازم صورت گیرد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: نیاز است که هیئت برای موفقیت در دستیابی به اهداف خود، با اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون تعامل و همکاری مطلوبی داشته باشد.

در مجمع انتخاباتی هیات نجات غریق و غواصی استان،سجاد مریخی به عنوان رئیس جدید هیات نجات غریق و غواصی استان البرز انتخاب شد.

عکس تزئینی است.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه