زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره خبر قطع اینترنت در روز کنکور، گفت: این درخواست در حال بررسی است و  هنوز چیزی مصوب نشده است.

ویناپرس – زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره خبر قطع اینترنت در روز کنکور، گفت: این درخواست در حال بررسی است و  هنوز چیزی مصوب نشده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره خبر قطع اینترنت در روز کنکور، گفت: سازمان سنجش درخواست داده از آنجایی که ابزار و ادواتی پیدا شده که با اتصال به اینترنت می‌توان از آن‌ها در جلسات کنکور استفاده و تقلب کرد، برای حفظ حقوق شرکت‌کنندگان در کنکور اینترنت در زمان برگزاری کنکور قطع شود.

وی افزود:‌ این درخواست در حال بررسی است و  هنوز چیزی مصوب نشده است. من تصمیم‌گیر نیستم و شورای امنیت کشور باید تصمیم بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، مروتی، معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: در ساعات برگزاری مرحله اول کنکور در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه، اینترنت در کل کشور قطع خواهد شد.

او دلیل این اقدام را، سیگنال دهی برخی آنتن‌های تلفن همراه در محدوده حوزه‌های امتحانی عنوان کرد و اظهار داشت: «اینترنت ان‌شاالله در روز برگزاری کنکور قطع خواهد شد.»

انتهای پیام