مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز بر استفاده از ظرفیت روستاهای البرز برای توسعه گردشگری و توسعه استان تأکید کرد.

ویناپرس – مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز بر استفاده از ظرفیت روستاهای البرز برای توسعه گردشگری و توسعه استان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، فرزاد قدوسی عصر چهارشنبه در بازدید از غرفه استان البرز در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته اظهار کرد: استان البرز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، غرفه با کیفیتی ایجاد و محصولات و جاذبه استان را معرفی می‌کند که بسیار ارزنده است.

مدیر دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز با اشاره به اینکه گردشگری شهری، روستایی و صنایع دستی البرز در نمایشگاه به خوبی معرفی شده، افزود: البرز قابلیت‌های ویژه‌ای در این عرصه دارد و می‌تواند برنامه‌ریزی‌های خوبی را به خصوص در زمینه صنایع‌دستی و گردشگری روستایی انجام دهد.

قدوسی ابراز امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های روستاهای البرز بتوانیم گردشگران را جذب و سرمایه‌های گردشگری را برای توسعه استان به کار بگیریم.

او در پایان از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز برای برپایی نمایشگاه در شأن استان تقدیر کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه