مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اعلام اینکه صدور جواز برای اماکن ورزشی رایگان شد از اعطای پنج درصد مجوز تجاری به سازندگان اماکن ورزشی در سطح استان خبر داد.

ویناپرس – مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اعلام اینکه صدور جواز برای اماکن ورزشی رایگان شد از اعطای پنج درصد مجوز تجاری به سازندگان اماکن ورزشی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، بهزاد فروغی در مجمع انتخاباتی هیات جودو استان البرز اظهارکرد: شهرداری کرج پتانسیل بالایی برای کمک به هیئت‌ها و رشته‌های ورزشی مختلف به ویژه برای بهره مندی مناطق کم برخوردار دارد .

فروغی با بیان اینکه جذب بخش خصوصی در جهت توسعه ورزش بسیار کلیدی است عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به رشد و موفقیت جودو استان البرز، فدراسیون نیز نگاه ویژه تری به این هیئت داشته باشد.

وی با اشاره به اقدامات مثبت و حرکت رو به جلوی ورزش البرز، گفت: با مساعدت و تأکید استاندار البرز، صدور جواز برای تمامی اماکن ورزشی در سطح استان رایگان شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: همچنین مقرر شده برای حمایت از سرمایه گذاران در ورزش، به تمام کسانی که در استان البرز قصد راه اندازی و احداث مکان ورزشی دارند، پنج درصد مجوز تجاری نیز داده شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه