رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، پتانسیل موجود در ورزش استان البرز را یک ظرفیت استثنایی برای ورزش کشور دانست.

ویناپرس – رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، پتانسیل موجود در ورزش استان البرز را یک ظرفیت استثنایی برای ورزش کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، غلامرضا شعبانی بهار با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان البرز اظهار کرد: پتانسیل موجود در ورزش استان البرز یک ظرفیت استثنایی برای ورزش کشور است.

شعبانی بهار افزود: استان البرز همواره جزو استان‌های قهرمان پرور و نخبه پرور کشور بوده و در تیراندازی باکمان نیز با حضور ملی پوشان به نام و متعدد جزو ارکان اصل فدراسیون به حساب می آید.

وی با اشاره به تنوع قومیتی در البرز، عنوان کرد: جمعیت بالای جوان در این استان و همچنین تنوع قومیتی، وضعیتی خوبی را از لحاظ استعداد در ورزش البرز به وجود آورده است.

رئیس فدراسیون تیراندازی باکمان ادامه داد: مسئولیت در هیئت تیراندازی باکمان وظیفه ای بسیار سخت است و این موضوع که رئیس منتخب در گذشته نیز سابقه این مسئولیت را داشته، انتظارات را از وی بالا می برد.

وی با اشاره اهمیت توسعه و ترویج این رشته در بین معلولان، تأکید کرد: همگانی کردن این رشته با استفاده از امکانات و ظرفیت شهرداری، آموزش و پرورش و بسیج در دستور کار رئیس منتخب قرار گیرد.

شعبانی بهار با بیان اینکه لازم است تا جمعیت ورزشکاران سازمان یافته تیراندازی باکمان در البرز افزایش یابد تصریح کرد: همکاری و تعامل نزدیک و صمیمی هیئت با اداره کل ورزش و جوانان، می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات این رشته در استان باشد.

در پایان مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی با کمان استان البرز، بهزاد پاکزاد موفق شد با کسب ۱۵ رأی از مجموع ۱۸ آرای مأخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت تیراندازی باکمان استان البرز انتخاب و معرفی شود.

همچنین فاطمه تابع به عنوان نایب رئیس، مریم پورشفق به عنوان خزانه دارو میلاد مهجوری، اکبر فرید فتحی و مریم یاوری به عنوان اعضای هیات رئیسه تیراندازی باکمان استان البرز انتخاب شدند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه