مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نقاطی که مستعد تصادف بودند شناسایی و با همکاری پلیس راه و استانداری خودروهای گشت نامحسوس مستقر شدند تا مانند سال گذشته که رتبه اول کشوری را کسب کردیم بتوانیم آمار تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم.

وینا پرس – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نقاطی که مستعد تصادف بودند شناسایی و با همکاری پلیس راه و استانداری خودروهای گشت نامحسوس مستقر شدند تا مانند سال گذشته که رتبه اول کشوری را کسب کردیم بتوانیم آمار تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس ایسنا، علی زندی‌فر در حاشیه بازدید از مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی الموت واقع در آزاد راه کرج -قزوین که با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به محدودیت زمانی که به دلیل سرمای هوا از ابتدای اسفند تمام اکیپ‌های راهداری مشغول نگه‌داری راه‌های البرز شدند.

وی بیان کرد: در این راستا تمامی روشنایی استان را به روز، روکش آسفالت تمام محورهایی را که به دلیل بارندگی دچار مشکل و چاله شده بودند ترمیم و تابلو و علائم را به روزرسانی کرده و شست‌وشو دادیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه راهدارخانه‌های استان را برای پذیرایی و خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی آماده کردیم، تصریح کرد: در این راستا ۳۸ تیم راهداری از ۱۹ راهدارخانه در حال خدمات‌دهی به مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: نقاطی که مستعد تصادف بودند شناسایی و با همکاری پلیس راه و استانداری خودروهای گشت نامحسوس مستقر شدند تا مانند سال گذشته که رتبه اول کشوری را کسب کردیم بتوانیم آمار تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم.

زندی‌فر با بیان اینکه ایستگاه‌های پویش همراهان ایمن سفر در ۱۰۰ نقطه مستقر شدند، گفت: در استان البرز چهار ایستگاه در محور کرج – چالوس، ترمینال شهید کلانتری، محور ماهدشت – اشتهارد و کیلومتر ۵۳ آزادراه کرج – قزوین راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: این چهار ایستگاه پویش همراهان ایمن سفر مشغول فعالتی هستند و بیشتر هدفمان از راه‌اندازی این ایستگاه‌ها ایجاد شور و نشاط و فراهم کردن فضایی برای استراحت مسافران نوروزی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز متذکر شد: در این ایستگاه‌ها گروه‌های هنری مستقر هستند و برنامه‌های فرهنگی برای ارتقای ایمنی، موسیقی بومی، مسابقه، نمایش و ایستگاه نقاشی در آنها تدارک دیده شده است.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه