علیرضا عاقلی با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره لاله‌های کرج، اظهار کرد: این جشنواره تا بیستم این ماه ادامه دارد و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی، احتمال تمدید جشنواره وجود خواهد داشت.

وینا پرس – علیرضا عاقلی با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره لاله‌های کرج، اظهار کرد: این جشنواره تا بیستم این ماه ادامه دارد و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی، احتمال تمدید جشنواره وجود خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: ۲۰۰ هزار لاله در ۲۰ واریته مختلف برای نهمین جشنواره لاله‌های کرج در پارک شهید چمران کاشته شده است.

این مسئول توضیح داد: برنامه ریزی برای برگزاری این جشنواره از شش ماه پیش آغاز شد و با تلاش همکاران، به خروجی مطلوب رسیده‌ایم.

عاقلی توضیح داد: طراحی‌های جدید در ورودی جشنواره، نصب اِلمان، رنگ‌آمیزی و بازسازی کامل تمامی سازه‌های چوبی و فلزی، گل‌آرایی باغچه‌ها و محوطه باغ گلها، تمهیدات ترافیکی و افزایش ظرفیت پارکینگ و تلاش برای برگزاری متفاوت این دوره از جشنواره با تشکیل یک کارگروه ویژه‌ از سال قبل دنبال شده تا شاهد رضایت شهروندان در این ایام باشیم.

وی اضافه کرد: علاقه مندان برای بازدید از این جشنواره می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح تا نیمه شب به باغ گل‌های پارک شهید چمران مراجعه کنند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه