وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید فطر عید بزرگ مسلمانان را به هم‌میهنان و دانشگاهیان کشور تبریک گفت.

وینا پرس – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید فطر عید بزرگ مسلمانان را به هم‌میهنان و دانشگاهیان کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از وزارت علوم در پیام تبریک محمدعلی زلفی گل بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر آمده است: پارسایان و پرهیزگاران، مشتاقانه بر خوان خلوص خداوند می‌نشینند و پیراسته‌تر برمی‌خیزند تا مشمول مهر ممدوح و ساکن سایه‌سار سعادتش باشند؛ مجاهدانی که می‌کوشند به سزاواری؛ شهروندِ «شهر قرآن» باشند و سربلندی و سعادت خویش را در عیدسعید فطر جشن بگیرند که عید فطر؛ صله‌ی سپاسگزاری و ستایش از برگزیدگان رمضان است و مرهم فراق بندگانی که از خوان خجسته‌ی پروردگار متنعم بوده‌اند و اکنون به برچیدن این سفره‌ی آسمانی دلتنگند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: خوشا جان‌های مقرّبی که به درک رمضان، دل‌های خود را از غبار معصیت تکانده‌اند و حریر رحمت بر تن خویش پوشانده‌اند. ایمان دارم که همکاران ارجمند و فرزتدان دانش‌پژوه‌ام به میمنت این ماه مغتنم، توفیق داشته‌اند که توامان با تهذیب نفس و تقرّب به حضرت دوست، سامان و سازمان دانش را معطّر از عطر دین نمایند.

وزیر علوم افزود: خداوند را از باب نعمت وجود و درک عیدی دیگر از اعیادالله شکرگزارم و امیدوارم به برکت رمضان، طوفان جهل و آتش خشم، رخت از جهان بربندد و به کیمیای دانش، خاک و خاکیان، بیش از پیش خلعت آگاهی بر تن کنند. فروتنانه و با اشتیاق این عید سعید را بر هم‌میهنان ارجمند و دانشگاهیان گرانمایه، اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران و یاوران علمی تبریک می‌گویم و قبولی طاعات و عبادات یکایک عزیزان را از درگاه پروردگار مهربان مسالت می‌نمایم.

انتهای پیام