رئیس هیات پزشکی ورزشی استان البرز از افتتاح مجهزترین کلینیک پزشکی ورزشی استان در مجموعه ورزشی شریعتی کرج خبرداد.

وینا پرس – رئیس هیات پزشکی ورزشی استان البرز از افتتاح مجهزترین کلینیک پزشکی ورزشی استان در مجموعه ورزشی شریعتی کرج خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، دکتر سلمان آذر سینا روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارکرد: بزرگترین کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی استان هفدهم اردیبهشت ماه با حضور مسئولین کشوری و استانی  افتتاح خواهد شد.

آذر سینا گفت: با افتتاح این کلینک تمامی خدماتی که یک ورزشکار به آن نیاز دارد  با استفاده از بیمه ورزشی ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: این کلینیک با جذب خیرین و کمک فدراسیون پزشکی ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان استان به طور کامل بازسازی و به جدیدترین سیستم های درمانی مجهز شده است.

رئیس هیات پزشکی ورزشی البرز تصریح کرد: تعرفه دریافتی در این کلینیک براساس تعرفه های فدراسیون پزشکی ورزشی است و شهروندان نیز درکنار ورزشکاران  می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

 وی تصریح کرد: مجموعه فیزیوتراپی این مرکز از مجهزترین سیستم های فیزیوتراپی کرج است که زیر نظر پزشکان متخصص خدمات فیزیوتراپی را به ورزشکاران ارائه خواهد کرد.

آذرسینا ادامه داد: رادیولوژی مرکزی کرج و بیمارستان آرام نیز به ترتیب یک دستگاه تست ورزش و یک دستگاه اکوکاردیوگرافی قلب را به این مجموعه اهدا کرده اند .

رئیس هیات پزشکی ورزشی البرز با بیان اینکه در این مرکز از پزشکانی که مرتبط با حیطه ورزشی بوده اند دعوت به همکاری شده است گفت: به منظور اینکه بیشترین آسیب ها و مراجعات ما  آسیب های استخوانی و عضلانی هستند شش متخصص ارتوپدی در این مرکز حضور خواهند یافت، همچنین  متخصصان قلب، جراح مغز و اعصاب، جراح عمومی، تغذیه و روانشناس ورزشی و یک داروخانه در این کلینیک مستقر خواهند شد .

آذرسینا با اشاره به اینکه با یک مرکز آب درمانی مجهز و بیمارستان آرام جهت ارائه خدمات به ورزشکاران آسیب دیده قرار بسته شده  ادامه داد: درکنار این کلینیک یک مرکز اصلاحی و بازتوانی با دستگاه های بسیار پیشرفته ایجاد شده که یک ورزشکار آسیب دیده پس از طی درمان وفیزیوتراپی بتواند مهارت های حرفه ای خود را در رشته مورد نظر پیگیری تا به سطح قهرمانی خود بازگردد.

رئیس هیات پزشکی ورزشی البرز تاکید کرد: ورزشکاران می تواند با مراجعه به سایت فدارسیون پزشکی ورزشی و با پرداخت۷۰ هزار تومان به مدت یک سال  بیمه ورزشی شوند.

آذر سینا در پایان از فدراسیون پزشکی ورزشی، اداره‌کل ورزش و جوانان البرز،دانشگاه علوم پزشکی استان البرز و همچنین شهرداری منطقه دو کرج که این مرکز را مورد حمایت قرار دادند، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه