فرماندار شهرستان ملارد با تاکید بر لزوم حفظ آرامش توسط شهروندان از آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای امدادی در سطح شهرستان خبر داد.

وینا پرس – فرماندار شهرستان ملارد با تاکید بر لزوم حفظ آرامش توسط شهروندان از آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای امدادی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: ستاد مدیریت بحران در ملارد تشکیل شده و تاکنون گزارشی از خسارت وارده نداشته ایم.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، جابر کریمی با اشاره به وقوع زلزله ۳.۹ ریشتری در ساعت ۱۰:۲۸ امروز(جمعه) در عمق ۸ کیلومتری که در سطح شهرستان ملارد احساس شد، گفت: بلافاصله پس از وقوع این زلزله دستور تشکیل ستاد بحران داده شد که جلسه آن در حال برگزاری است و اعزام تیم های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان ملارد نیز توسط هلال احمر انجام شده است.

وی افزود: به حمدالله تاکنون هیچ گزارشی از خسارت وارده نداشته‌ایم و تلفنی به تمامی دستگاه های امدادی آماده باش داده شده و کلیه نیروهای امدادی در آماده باش کامل قرار گرفته اند.

کریمی با تاکید بر لزوم حفظ آرامش توسط شهروندان گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و تمامی دستگاه های امدادی و عملیاتی به همراه مسئولین استانی و شهرستانی در کنار آنها با تمامی توان هستند و اگر موردی وجود داشته باشد حتما از طریق رسانه ها و خبرگزاری های رسمی کشور اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

انتهای پیام