رئیس کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز از برگزاری راند اول مسابقات چند جانبه اسلالوم با حضور بیش از ۱۰۰ اتومبیلران در روز ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

وینا پرس – رئیس کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز از برگزاری راند اول مسابقات چند جانبه اسلالوم با حضور بیش از ۱۰۰ اتومبیلران در روز ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، حامد عزتی گفت: استان البرز از دیرباز مهد قهرمانان اتومبیلرانی کشور بوده به طوری که در تمامی رشته ها، اتومبیلرانی حرفی برای گفتن دارد.

رئیس کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز افزود: به همین منظور سعی کردیم تا با برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات اسلالوم علاقه‌مندان به این رشته را بیشتر جذب کنیم.

عزتی افزود: مسابقات اسلالوم مسابقات مهارت های فردی اتومبیلرانی است که افراد وارد مسیرهای مشخص شده می‌شوند و با طی مسیر از میان موانع برای کسب مقام قهرمانی باید کمترین خطا را در کمترین زمان به ثبت برساند.

رئیس کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز در ادامه افزود: بر همین اساس راند اول مسابقات چند جانبه اسلالوم استان البرز با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار در پیست شهید مهدی عسگری حصارک کرج برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: مسابقات‌اسلالوم چند جانبه استان البرز  در دو کلاس همگانی(آماتور) و پنج کلاس حرفه ای در دو رده آقایان و بانوان برگزار خواهد شد .

رئیس کمیته اسلالوم استان البرز خاطرنشان کرد: این مسابقات جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ عصر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه