رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه کشتی البرز باید طلایی المپیک داشته باشد، این استان را کلکسیونی از استعدادهای ورزش کشور دانست.

وینا پرس – رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه کشتی البرز باید طلایی المپیک داشته باشد، این استان را کلکسیونی از استعدادهای ورزش کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با حضور در مجع انتخاباتی هیئت استان البرز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: حقیقتا جا دارد از استاندار ورزشی که همواره حامی کشتی البرز بوده و همچنین تلاش های خالصانه و بی وقفه مدیرکل ورزش و جوانان در راه اعتلای ورزش استان به ویژه کشتی قدردانی ویژه داشته باشم.

وی افزود: وجود مسئولان ورزشی و علاقه‌مندان به رشته کشتی در استان البرز به ویژه استاندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و مدیرکل ورزش و جوانان، یک فرصت استثنایی در این استان به وجود آورده که رئیس منتخب باید از این فرصت به نحو احسن استفاده نماید.

علیرضا دبیر با بیان اینکه استان البرز کلکسیون استعدادهای ورزش کشور است گفت: این استان به دلیل رشد جمعیت و مهاجر پذیری بالا، سرشار از استعدادهای تاپ ورزشی به خصوص در رشته کشتی است.

وی ادامه داد: از رئیس منتخب استان انتظار داریم جوری برنامه ریزی صورت دهد که ابتدا مورد رضایت خدا و بعد هم جامعه مخاطب کشتی قرار گیرد.

رئیس فدراسیون کشتی با تأکید بر اینکه کشتی البرز باید طلایی المپیک داشته باشد عنوان کرد: امیدواریم در کنار استفاده از تجربه افراد پیشکسوت، از نیرو و انرژی افراد جوان نیز در پیشبرد اهداف هیئت استفاده شود.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی لیگ های استانی در البرز، تصریح کرد: ما در فدراسیون همه جوره در کنار و پای کار استان البرزی هستیم و هیچ گونه محدودیتی برای کمک به کشتی این استان ورزش خیز نخواهیم داشت.

در ادامه بهزاد فروغی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اظهار کرد: کشتی استان البرز از وجود افراد دلسوز، دغدغه مند و توانمندی سود می برد که این مهم نوید بخش روزهای درخشانی برای هیئت خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تأکید کرد: حل مشکلات کشتی البرز نیاز به وحدت و همدلی تمام دلسوزان این رشته دارد و ما نیز با هر چه در توان داریم در کنار هیئت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بسیاری متقاضی برگزاری دوره های درجه ۳ داوری و مربیگری کشتی در البرز هستند  تصریح کرد: مجوز جذب سرباز قهرمان برای تیم کشتی مقاومت البرز، یک ظرفیت خوب برای کشتی استان است.

در پایان مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان البرز ،مهدی یوسفی فر صاحب ۲۱ رأی از مجموع ۲۳ آرای مأخوذه گردید و برای مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیات کشتی استان البرز انتخاب و معرفی شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه