مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از آماده باش نیروهای امدادی برای خدمات رسانی به زائرین حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) خبر داد.

وینا پرس – مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از آماده باش نیروهای امدادی برای خدمات رسانی به زائرین حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، محمد باقر خلفی اظهار کرد: با توجه به همجواری حرم مطهر امام خمینی (ره) با محورهای مواصلاتی استان البرز هر ساله شمار زیادی از زائران حرم مطهر از راه‌های البرز از جمله آزادراه‌های قزوین- کرج ، کرج – تهران و محور کرج – چالوس در این مراسم حضور می‌یابند.

وی اضافه کرد: امسال نیز مثل سنوات گذشته امدادگران این استان با دو دستگاه آمبولانس پوشش امدادی زایران به حرم مطهر را دارند.

خلفی بیان کرد: آماده باش نیروهای امدادگر هلال احمر با ورود نخستین کاروان به این البرز، آغاز و تا زمان خروج کامل زائران و بازگشت آنها به استان‌های مبدا ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: اکنون ۲۰ پایگاه امداد و نجات ثابت و سیار بین شهری و مراکز شعب استان البرز به صورت شبانه روزی فعالیت دارند.

وی ضمن درخواست از رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی به ویژه در مسیرهای کوهستانی گفت: مسافران درصورت نیاز امداد جاده ای با سامانه ۱۱۲ هلال احمر تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه