مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

وینا پرس – مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، جابری انصاری مدیرکل ، به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیامی صادر نمود .

در متن پیام تبریک ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ

نون و سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند

۱۷مرداد گرامی داشت نام و یاد شهید محمود صارمی و پاسداشت شهدای خبرنگاری می باشد که با سلامت نفس و قلمشان به اعتبار حرفه مقدس خبرنگاری ارزشی دو چندان افزودند.

هفدهم مردادماه روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی، فرصت مغتنمی است تا از خبرنگاران صدیق و شریف اصحاب رسانه که با نگاه حرفه ای همراه با نقد منصفانه و گزارش های کاربردی، همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم و اطلاع رسانی اثر بخش از حوزه فرهنگ ، هنر و رسانه نقش مهمی را ایفا می کنند ، قدردانی شود.

بدون شک دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان پیشگامان توسعه آگاهی که با بکارگیری مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، قابل تقدیر است.

اینجانب روز خبرنگار و این روز ارزشمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان البرز ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم در سایه الطاف ایزد سبحان و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی موفق و پیروز باشند

انتهای پیام