سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی انتظارات از استان ورزش خیز البرز را بالا دانست.

وینا پرس – سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی انتظارات از استان ورزش خیز البرز را بالا دانست.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، احمد گواری با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با قدردانی از برگزار کنندگان مجمع اظهار کرد: در دوران ابتدایی تشکیل و سرپرستی هیئت، تلاش های خوبی در آمادگی جسمانی استان البرز انجام گرفت.

وی با بیان اینکه در ابتدای راه اندازی یک فدراسیون و یا هیئت وجود مشکلات طبیعی است، ادامه داد: رئیس منتخب هیئت از امروز مسئولیت سنگین و خطیری بر عهده خواهد داشت که باید در کنار تلاش مضاعف، برای آن برنامه ریزی صحیح و اصولی داشته باشد.

گواری افزود: بدون تردید همدلی و وفاق تمامی اعضای مجمع اتفاقات خوبی را برای آمادگی جسمانی استان البرز رقم خواهد زد و لازم است که همگی برای رسیدن به وضعیت مطلوب، تمام توان خود را به کار گیریم.

وی با بیان اینکه مشکلات زیر ساختی در ورزش البرز وجود دارد عنوان کرد: البرز استانی ورزش خیز می باشد که همواره در بین جامعه ورزش کشور انتظارات بالایی از آن وجود داشته است.

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی با اشاره به  وضعیت نامناسب آمادگی جسمانی مردم  تصریح کرد: امیدواریم با تلاش هیئت آمادگی جسمانی البرز شاهد توسعه روز افزون این مهم در سطح استان باشیم.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گف: هیئت آمادگی جسمانی به دلیل تازه تاسیس بودن، با مشکلات و سختی هایی روبرو خواهد بود.

وی افزود: با توجه به تعداد بالای مخاطبان و اهمیت این رشته، سالن تختی مهرشهر در اختیار هیئت آمادگی جسمانی استان قرار گرفته است.

فروغی با بیان اینکه  تاکید بر انتخاب و حضور هیچ فردی در انتخابات نداشتیم گفت: همواره سعی کرده ایم انتخابات هیئت های ورزشی استان بدون مهندسی و با انتخاب آزاد اعضای مجامع باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط زندگی ماشینی، آمادگی جسمانی می تواند در بهبود سلامت افراد جامعه مؤثر واقع شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به لزوم تعامل این هیئت با هیئت های روستایی و همگانی، خاطرنشان کرد: باید از امکانات سایر دستگاه ها در جهت رشد و توسعه هیئت بهره برد.

وی با بیان اینکه همدلی راه حل بسیاری از مشکلات است  تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان در کنار فدراسیون، همراه و حامی هیئت آمادگی جسمانی استان خواهد بود.

در پایان مصطفی حدادی با کسب ۲۵ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات آمادگی جسمانی استان البرز انتخاب شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه