دستاوردهای کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی «ایران پلاست» در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات به نمایش درآمد.

وینا پرس – دستاوردهای کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی «ایران پلاست» در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات به نمایش درآمد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، این نمایشگاه که بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود، با هدف رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی، برگزار شد.

کارخانه نوآوری آمپر با معرفی «استارتاپ اسمارت اینجکشن» و «استارتاپ خدمات مهندسی» در غرفه هلدینگ رایزکو همراه با شرکت‌های ارسام پلاست راز و پارت پلاستیک خراسان حضور دارد.  

«استارتاپ اسمارت اینجکشن» عرضه کننده دستیار هوشمند دستگاه تزریق پلاستیک به استفاده از فناوری‌های پیشرفته و آنالیز داده‌ها با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین در فرآیند تولید برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها در لحظه، ارائه پیشنهاد در مورد عملکرد ماشین‌ها، کیفیت محصولات و اثربخشی فرآیند تولید عمل می‌کند.

«استارتاپ خدمات مهندسی» نیز کلید گمشده بخش تحقیق و توسعه صنعت قطعات و کامپاندهای پلیمری است، که از فاز ایده تا طراحی فرمولاسیون و قطعه و چینش خط تولید تا تحقیقات بازار و امکان سنجی اقتصادی طرح‌های جدید را پوشش می دهد.

از رویکردهای اصلی کارخانه نواوری آمپر می‌توان به فراهم کردن شرایطی مناسب در جهت رونق بخشیدن به بازار صنعت پلاستیک و ایجاد بستری مناسب برای تبادل اطلاعات و دستاوردهای به دست آمده در بین شرکت‌ کنندگان اشاره کرد.

همچنین از دیگر اهداف این مجموعه نوآوری برای حضور در نمایشگاه ایران پلاست ۱۴۰۲ می‌توان به حضور در جمع شبکه همکاران و مشاهده پیشرفت‌های کسب‌وکارها، شنیدن ایده‌های جدید و راهکارهای نو برای حل مشکلات موجود در صنعت پلاستیک و تبادل نظر اشاره کرد.

گفتنی است، نمایشگاه ایران پلاست از ۲۶ تا ۲۹ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای بازدید متخصصان و علاقه‌مندان دایر است.

خبرنگار: مینا صفدری

انتهای پیام