رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به تحول علمی و فناوری در جهان و ضرورت پیوستن به عرصه نوآوری اعلام کرد: این دانشگاه برای انطباق با شاخص های علمی دنیا روش نوین آموزشی را در پیش گرفته است.

وینا پرس – رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به تحول علمی و فناوری در جهان و ضرورت پیوستن به عرصه نوآوری اعلام کرد: این دانشگاه برای انطباق با شاخص های علمی دنیا روش نوین آموزشی را در پیش گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، محمدمهدی طهرانچی در آیین آغاز به کار چهارمین رویداد و نمایشگاه هوش مصنوعی کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز افزود: برهمین اساس دانشگاه آزاد ترکیبی از فناوری و فرهنگ را درپیش گرفته و در تلاش است تا از آموزش سنتی عبور کند.

وی یکی از بخش های مهم علمی و فناوری را مربوط به حوزه هوش مصنوعی دانست و گفت : میزبانی دانشگاه آزاد از چهارمین رویداد ملی هوش مصنوعی با هدف ترویج علوم وفنون جدید در جامعه است تا بتوانیم نیازهای علمی کشور را مطابق با شاخص های جهانی تامین و پیش ببریم.

طهراتچی افزود: دانشگاه دارای رسالت اجتماعی ، مردمی و علمی است و با گردهم آوردن نخبگان ، فناوران ، دانشوران و کنشکران عرصه هوش مصنوعی در عصر امید به سمت قله های بلند علمی و فناوری گام برداشت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت : یکی از اهداف برگزاری رویداد علمی هوش مصنوعی ، تبادل تجارب و اندیشه ها بین نخبگان و فناوران است.

وی با بیان اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی در حال رصد پیشرفت های علمی و فناوری در جهان است ، بیان کرد: جامعه ای که نتواند خود را با دانش روز همسان کند در آینده با مشکلات اساسی مواجه خواهد شد.

رویداد علمی ونمایشگاه هوش مصنوعی کشور از دیروز شنبه به مدت چهار روز با گشایش ۲۰۰ غرفه از محصولات هوش مصنوعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آغاز به کار کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه