رئیس کل دادگستری البرز گفت: براساس گزارش پزشکی قانونی پس از کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارد شده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.

وینا پرس – رئیس کل دادگستری البرز گفت: براساس گزارش پزشکی قانونی پس از کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارد شده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز درباره آخرین جزئیات پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش اظهار کرد: گزارش پزشکی قانونی درمورد قتل داریوش مهرجویی و همسرش تهیه شده است.

وی افزود: براساس گزارش پزشکی قانونی پس از  کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات واردشده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.

رئیس کل دادگستری استان البرز بیان کرد: ضرباتی با چوب و یا جسم سخت نیز به سر مرحوم مهرجویی برخورد کرده است که منجر به شکستگی سر نشده و علت فوت نبوده است.

فاضلی هریکندی گفت: طبق گزارش پزشکی قانونی فرضیه‌ها درمورد تجاوز درمورد هر دو نفر از مقتولان منتفی است.

رئیس کل دادگستری استان البرز تاکید کرد: دستورهای قضایی برای شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این جنایت در سریع‌ترین زمان ممکن به مقامات قضایی و انتظامی استان البرز  صادر شده و تاکید میشود از هرگونه گمانه‌زنی در خصوص مسبب یا مسببان این جنایت تا زمان روشن شدن ابعاد پرونده خودداری شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه