رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه استاندار البرز حامی و محرک مدرسه سازی در البرز است، گفت: استان البرز به لحاظ سرانه فضای آموزشی جزو استان‌های آخر است که با تدابیر دولت سیزدهم و تلاش‌ها و همراهی‌های بی وقفه استاندار البرز در تلاش برای حل این مشکل هستیم.

وینا پرس – رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه استاندار البرز حامی و محرک مدرسه سازی در البرز است، گفت: استان البرز به لحاظ سرانه فضای آموزشی جزو استان‌های آخر است که با تدابیر دولت سیزدهم و تلاش‌ها و همراهی‌های بی وقفه استاندار البرز در تلاش برای حل این مشکل هستیم.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، حمیدرضا خانمحمدی در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز مشارکتی دمیرچی در کرج، افزود: تاکنون ۷۸ پروژه آموزشی با ۷۰۰ کلاس درس در دولت سیزدهم در استان تکمیل و بهره برداری شده و ۳۴ پروژه دیگر در حال احداث است.

وی تاکید کرد: رشد فزاینده جمعیت را در البرز به واسطه مهاجرت پذیری بالای آن شاهد هستیم که تاثیرات خود را در حوزه تراکم دانش آموزی دارد.

خانمحمدی یادآورشد: بر اساس برنامه های توسعه به ویژه برنامه هفتم توسعه درصدد توسعه فضاهای آموزشی در استان‌های دارای تراکم بالای دانش آموزی هستیم.

وی گفت: بر اساس برنامه توسعه هر چقدر بیشتر خیرین پای کار برای توسعه فضاهای آموزشی باشند دولت موظف به تامین اعتبارات لازم است بنابراین حضور خیرین یکی از راههای افزایش اعتبارات در این زمینه است.

وی تاکید کرد: در تلاش هستیم تراکم دانش آموزی کشور را به ۲۵ نفر برسانیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه