مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از آزادسازی ۴۰ نفر از زندانیان جرایم مالی و غیرعمد به همت صنف حمل و نقل این اداره کل در آستانه شب یلدا خبر داد.

وینا پرس – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از آزادسازی ۴۰ نفر از زندانیان جرایم مالی و غیرعمد به همت صنف حمل و نقل این اداره کل در آستانه شب یلدا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، علی زندی فر از آزادسازی ۴۰ نفر از زندانیان جرایم مالی و غیرعمد به همت صنف حمل و نقل، انجمن شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر و انجمن رانندگان بار و مسافر استان البرز و شرکت‌های حمل و نقل بین المللی تعدادی از همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در آستانه شب یلدا خبر داد.

وی با اشاره به اینکه زندانیان مذکور در مجموع با پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان از زندان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند، مطرح کرد: بحث آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به همت این صنف از سه سال گذشته آغاز و در سال اول هشت نفر زندانی با بدهی جمعاً ۱۳۰ میلیون تومان و در سال ۱۴۰۱ نیز، ۲۱ زندانی با بدهی جمعاً ۳۰۰ میلیون تومان آزاد شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با بیان اینکه بیشتر زندانیانی که آزاد شده‌اند، زنان و سرپرستان خانوار هستند، افزود: یکی از آنها خانم سرپرست خانواری دارای سه فرزند، با وضعیت زندگی نامناسب است که یک کارگاه خیاطی داشته و چک یا سفته‌ای به فردی داده و وی برگشت زده و این خانم ورشکسته شده و به همین دلیل به زندان افتاده بود.

زندی فر ضمن قدردانی از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس، رئیس زندان شهید کچویی و دبیر ستاد آزادسازی زندانیان که از خانواده‌های آنها پشتیبانی می‌کند به منظور در اختیار قرار دادن لیست زندانیان جهت آزادسازی اذعان کرد: امروز که خداوند شرایطی را برای ما فراهم کرده تا بتوانیم دستگیر دیگران باشیم، از هیچ کمکی دریغ نکنیم زیرا ما نیز ممکن است روزی به هر دلیلی گرفتار شویم و منتظر کمک دیگران باشیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه