مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: بارش ساعتی برف در ارتفاعات و کولاک برق، وزش باد نسبتاً شدید، کاهش محسوس دما و یخبندان برای این استان پیش بینی می‌شود.

وینا پرس – مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: بارش ساعتی برف در ارتفاعات و کولاک برق، وزش باد نسبتاً شدید، کاهش محسوس دما و یخبندان برای این استان پیش بینی می‌شود.

‌به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، آرش بهاروند احمدی گفت: با توجه به هشدار هواشناسی سطح نارنجی و هشدار هواشناسی کشاورزی، تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از ورود سامانه ناپایدار سرد و ضعیف از اواخر وقت امشب به البرز مرکزی است.

وی ادامه داد: با توجه به آن بارش پراکنده باران در استان، بارش ساعتی برف در ارتفاعات و کولاک برق، وزش باد نسبتاً شدید، کاهش محسوس دما و یخبندان پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به اینکه آسمان امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر به تدریج بیان کرد: فردا شنبه آسمان البرز نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد نسبتاً شدید، بارش پراکنده باران و برف و کاهش دماست.

به گفته بهاروند احمدی، برای روز یکشنبه نیز آسمانی صاف همراه با یخبندان صبحگاهی در کل استان و وزش باد در بعضی ساعات، برای دوشنبه آسمانی کمی تا نیمه ابری همراه با یخبندان صبحگاهی و افزایش غبار به تدریج و برای سه شنبه نیز آسمانی کمی تا نیمه ابری همراه با غبار محلی در بعضی ساعات پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه