استاندار البرز گفت: امسال نمایشگاه‌های بهاره در تمامی شهرستان‌های استان با هدف تنظیم بازار و عرضه کالا با نرخ پایین‌تر، یک ماه زودتر و از بهمن ماه برپا می‌شود.

وینا پرس – استاندار البرز گفت: امسال نمایشگاه‌های بهاره در تمامی شهرستان‌های استان با هدف تنظیم بازار و عرضه کالا با نرخ پایین‌تر، یک ماه زودتر و از بهمن ماه برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، مجتبی عبداللهی صبح یکشنبه در جلسه تنظیم بازار استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تاکید بر تداوم و استمرار جدیت قرارگاه نظارت بر بازار و تأمین کالای استان، اتحاد و انسجام حاکم را عاملی مؤثر برای کنترل بازار دانست.

وی با اشاره به یک هزار و ۴۳۰ مورد نظارت بر بازار در قالب این قرارگاه طی مدت یک هفته و برخورد با متخلفان مطرح کرد: با توجه به ایام پایانی سال که مناسبت‌هایی همچون دهه مبارک فجر، عید نوروز، ماه مبارک رمضان و … را در پیش داریم، باید جلسات تنظیم بازار به صورت مستمر و با مصوبات عملیاتی و ملموس دنبال شود.

استاندار البرز بیان کرد: امسال نمایشگاه‌های بهاره در تمامی شهرستان‌های استان با هدف تنظیم بازار و عرضه کالا با نرخ پایین‌تر، یک ماه زودتر و از بهمن ماه برپا شود. باید از ظرفیت تولیدکنندگان بزرگ استان استفاده کنیم تا کالاها با بهای کمتری در نمایشگاه‌های بهاره عرضه شوند.

عبداللهی افزود: در این نمایشگاه‌ها باید اقلام خوراکی، شوینده و بهداشتی، پوشاک و هر آنچه که مورد نیاز مردم با توجه به ایام ذکر شده است، عرضه شود. نظارت‌ها باید بر مبنای قانون و رعایت احترام کسبه و مردم باشد چراکه کیفیت این نظارت‌ها، موجبات رضایتمندی مردم را فراهم می‌کند.

وی مطرح کرد: نظارت بر مرغداری‌ها، روند تولید جوجه و تأمین نهاده باید با ساختار ویژه ای طی تعامل با وزارتخانه متبوع دنبال شود. جهاد کشاورزی البرز باید تمامی موضوعات مربوط به تأمین مرغ و گوشت را زیر نظر داشته باشد و ذخایر مرغ در سردخانه‌ها افزایش یابد.

استاندار البرز عنوان کرد: برنامه ریزی جهت تأمین میوه تنظیم بازار استان البرز باید در جلسات ویژه و با حضور مسؤولان مربوطه با جدیت دنبال شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه