مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آغاز اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی فجر در کرج از امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه خبر داد.

وینا پرس – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آغاز اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی فجر در کرج از امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، سعید جابری انصاری گفت: هم زمان با فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، امسال نیز همانند سال‌های گذشته، شهر کرج میزبان چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر است. این جشنواره طبق روال و سیاق سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

وی جشنواره فیلم فجر را گل سرسبد جشنواره‌های فجر کشور در کنار جشنواره‌های تئاتر، مد و لباس، تجسمی و موسیقی دانست و افزود: امید است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز میزبان خوبی برای سینما دوستان، علاقه‌مندان به هنر هفتم و خانواده‌های فرهنگ‌دوست البرز در این رویداد باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بیان کرد: این جشنواره با اکران ۲۰ فیلم از دوشنبه ۱۶ بهمن ماه در سه سینمای اکومال، ساویز و پرشین و هر یک در دو سانس به نمایش در می آیند.

جابری انصاری مطرح کرد: با نظر تهیه‌کنندگان که مالکان مادی و معنوی اثر هستند، برای حفظ جنبه حقوقی آثار، در حال حاضر فیلم‌های جشنواره تنها در مراکز استان‌ها و تهران به نمایش در می‌آیند و در زمانی دیگر اکران عمومی آثار انجام خواهد شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه