رییس مرکز حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس گفت: ۳۸ شعبه اخذرای در مناطق صعب العبور این حوزه انتخابیه برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری پیش بینی شده است.

وینا پرس – رییس مرکز حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس گفت: ۳۸ شعبه اخذرای در مناطق صعب العبور این حوزه انتخابیه برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، «یحیی رمضانی» افزود: از مجموع این تعداد شعب اخذرای ۱۹ شعبه سیار و مابقی ثابت هستند.

وی یادآور شد: در مجموع برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس ۹۹۲ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

رمضانی یادآور شد: بر این اساس یک هزار و ۹۸۴ صندوق اخذ رای در شعب یاد شده اخذ رای از مردم را در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس خواهند داشت.

وی بیان کرد: شهرستان کرج با ۷۴۱ شعبه اخذ رای بیشترین فراوانی را به لحاظ تعداد شعب و پس از آن شهرستان فردیس با ۲۰۳ شعبه دارد.

رییس مرکز حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس گفت: ۳۸۹ شعبه اخذ رای در این دوره از انتخابات در مساجد و ۳۱۶ شعبه اخذ رای در مدارس هستند.

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج افزود: ۵۱ درصد جمعیت استان البرز را بانوان تشکیل می دهند و یک میلیون و ۷۶۰ هزار نفر واجد شرایط رای در استان البرز هستند، از طرفی برای ۲ کرسی نمایندگی مجلس ۳۰۷ نفر در این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت شدند.

گفتنی است؛ رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۱۱ اسفندماه در همه شعب اخذ رای استان البرز آغاز می‌شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه