رییس هیات ورزش‌های کارگری استان البرز گفت: البرز یکی از استان‌های فعال و نام آور در حوزه ورزش کارگری در دو سال گذشته بوده است.

وینا پرس – رییس هیات ورزش‌های کارگری استان البرز گفت: البرز یکی از استان‌های فعال و نام آور در حوزه ورزش کارگری در دو سال گذشته بوده است.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش‌های کارگری استان البرز با حضور مدیران کل ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، رئیس و نایب رئیس فدراسیون کارگری کشور و اعضای مجمع در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد.

خلیل عبداللهی، رئیس هیأت ورزش‌های کارگری استان البرز در این مجمع گفت: با اعزام ۳۱ تیم از میان بسته‌های مختلف ورزشی منتخب کارگری به مسابقات کشوری، البرز یکی از استان‌های فعال و نام آور در حوزه ورزش کارگری در دو سال گذشته بوده و در بخش ورزش‌های کارگری بانوان و آقایان بیش از ۴۰ فعالیت در سال جاری انجام شده است.

جواد رمضی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز با اشاره به تعامل ۱۰۰ درصدی مدیران کل دو دستگاه ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز و تعامل چند جانبه هیأت ورزش‌های کارگری با دستگاه‌های مرتبط اجرایی افزود: این امر موجب نشاط و اجرای برنامه‌های مختلف در حوزه ورزش کارگری شده که قهرمانی‌های متعدد و اعزام تیم‌های منتخب استانی به مسابقات بین‌المللی نیز گواه این ادعاست.

بهزاد فروغی، مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز نیز ضمن قدردانی از تعامل چند جانبه هیأت ورزش‌های کارگری با این اداره کل اظهار کرد: هیأت ورزش‌های کارگری به اندازه برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان در بخش ورزش‌های کارگری فعال بوده و از تک تک ورزشکاران به ویژه ورزشکاران کارگری فعال در واحدهای تولیدی صنعتی صمیمانه سپاسگزارم.

در این برنامه از مدیران پنج انجمن برتر استانی شامل انجمن‌های فوتبال کارگری، دو و میدانی، ورزش‌های رزمی، بدنسازی و پرورش اندام و نیز چهار پیشکسوت ورزش کارگری استان نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه