استاندار البرز از برپایی ۱۹ ایستگاه نوروزی متشکل از دستگاه های مربوطه برای راهنمایی و ارایه خدمات به مسافران نوروزی در مبادی این استان خبر داد.

کرج- استاندار البرز از برپایی ۱۹ ایستگاه نوروزی متشکل از دستگاه های مربوطه برای راهنمایی و ارایه خدمات به مسافران نوروزی در مبادی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح ایستگاه‌های نوروزی استان البرز که در ابتدای جاده بیلقان برگزار شد، با اشاره به تشکیل ستاد سفر کشور و به تبع آن استان البرز با هدف برنامه ریزی برای استقبال از مسافران گفت: در این راستا تدابیر لازم جهت مدیریت موضوعات مربوطه اندیشیده می‌شود.

استانداری البرز مطرح کرد: در این استان جلسات متعددی برابر مقررات و ضوابط ابلاغی تشکیل و وظایف و مسوولیت‌های تمامی دستگاه‌های اجرایی، خدمات رسان و امدادی تبیین و مشخص شده است.

عبداللهی بیان کرد: در البرز ۱۹ ایستگاه نوروزی متشکل از هلال احمر، اورژانس، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پلیس و … برای راهنمایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی برپا شده و مجموعه دستگاه‌های مربوطه در آنها مستقر هستند.

وی افزود: مراکز اقامتی، تفریحی، پذیرایی و … در استان آماده ارائه خدمات هستند و به موازات این امر دستگاه‌های نظارتی نیز روند خدمت رسانی به مردم را زیر ذره بین دارند. امید است با برنامه ریزی های انجام شده بتوانیم خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهیم.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: از خانواده‌ها و به ویژه رانندگان تقاضا می‌شود که در حین سفر در مواقع لازم به استراحت بپردازند و هنگام تردد با توجه به ازدحام خودروها، صبر و شکیبایی داشته باشند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه