رییس اداره ایمنی راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نصب حفاظ میانی در نقاط حادثه خیز آزادراه کرج-قزوین جهت جلوگیری از تردد عابران پیاده از عرض آزادراه در حال انجام است.

وینا پرس – رییس اداره ایمنی راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نصب حفاظ میانی در نقاط حادثه خیز آزادراه کرج-قزوین جهت جلوگیری از تردد عابران پیاده از عرض آزادراه در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، مرتضی داودی از آغاز پروژه نصب حفاظ میانی در رفیوژ میانی آزادراه کرج – قزوین به طول چهار کیلومتر از دی سال گذشته خبر داد و گفت: در این پروژه نرده‌ای فلزی به طول ۲۰۰ متر در نقاطی از آزادراه که در کمیسیون ایمنی البرز مصوب و با اولویت کمیته تحلیل تصادفات اداره کل راهداری استان مشخص شده نصب می‌شود.

وی بیان کرد: اکنون در چند نقطه از آزادراه از جمله محدوده پایانه شهید کلانتری، گلشهر و پل حصارک این عملیات به طول یک و نیم کیلومتر اجرا شده و تلاش می‌کنیم محدوده‌های پل فردیس، پل هشتگرد و عوارضی قدیم حصارک را با نصب حفاظ میانی ایمن سازی کنیم. این طرح با هدف افزایش ایمنی عابران و به منظور جلوگیری از تردد عابران پیاده از عرض آزادراه اجرا شده است.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه