خانه فناور محیط زیست البرز با حضور مسوولان کشوری و استانی در این استان افتتاح شد.

وینا پرس – خانه فناور محیط زیست البرز با حضور مسوولان کشوری و استانی در این استان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، مراسم افتتاح خانه فناور محیط زیست البرز صبح شنبه با حضور مدیرکل مشارکت‌های مردمی و مسوولیت‌های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و مدیرکل محیط زیست البرز در محل دانشکده منابع طبیعی برگزار شد.

در این مراسم ابتدا سید محمدعلی ابراهیم زاده موسوی رئیس دانشکدگان بیان کرد: این اتفاق میمون با عنوان خانه فناور محیط زیست می‌تواند فصل آغاز جدیدی برای توسعه فناوری‌های محیط زیستی استان باشد و پل ارتباطی بین دانشگاه و مراکز علمی با محیط زیست ایجاد کند.

در ادامه امیر عبدوس مدیرکل مشارکت‌های مردمی و مسوولیت‌های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست نیز به نقش اساتید برجسته دانشکدگان که پیش از این با عنوان پردیس نامیده می‌شد در تحقیقات محیط زیستی سازمان اشاره کرد و ضمن تبریک اول ذالحجه و روز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه را بسیار پرخیر و برکت عنوان کرد.

در این مراسم مجید درگی مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز به نقش مردم در حفظ محیط زیست اشاره کرد و واگذاری کارها به مردم را خواسته مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس جمهور شهید دانست و افزود: یکی از نشانه‌های این مردمی سازی استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان در تحقیقات محیط زیستی است که با ایجاد خانه فناور محقق می‌شود.

در پایان با حضور مهمانان و اساتید و دانشجویان، خانه فناور محیط زیست البرز در محل مجموعه انجمن‌های علمی و ملی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران افتتاح شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه