رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج از آغاز طرح نوسازی و توسعه ناوگان تاکسیرانی این کلانشهر با حمایت دستگاههای فرادستی خبر داد.

وینا پرس – رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج از آغاز طرح نوسازی و توسعه ناوگان تاکسیرانی این کلانشهر با حمایت دستگاههای فرادستی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، محسن امیدوار گفت : از آنجا که بخشی از ناوگان تاکسیرانی کرج پس از سالها کار نیاز به نوسازی داشت، حسب توافق با اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور ، زمینه نوسازی این ناوگان فراهم شده است.
وی ادامه داد: براساس این تفاهم نامه یک شرکت داخلی خودروهای بنزینی با سطح آلایندگی یورو پنج به متقاضیان واجد شرایط واگذارمی کند.
امیدوار گفت: قیمت خرید هر دستگاه تاکسی جدید هفت میلیاردو۵۰۰ میلیون ریال تعیین شده که سه میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات با بهره چهار درصد و اقساط ۲۴ ماهه است.
رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج افزود: نوسازی تاکسی های فرسوده در قالب طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی کرج آغاز شده و متقاضیان واجد شرایط، حداکثر تا پایان وقت اداری پنجم تیر ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج مراجعه نمایند.
کلانشهر کرج حدود ۱۳ هزار دستگاه تاکسی دارد که بخشی از آنها فرسوده هستند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه